JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Preşedintele Organizaţiei PP-DD Târgovişte , Avram Iancu este candidatul înscris oficial în cursa pentru fotoliul de primar al municipiului Târgovişte! VIDEO

 

Preşedintele Organizaţiei PP-DD Târgovişte , Avram Iancu  este candidatul  înscris oficial în cursa pentru fotoliul de primar al municipiului Târgovişte
Preşedintele Organizaţiei PP-DD Târgovişte , Avram Iancu este candidatul înscris oficial în cursa pentru fotoliul de primar al municipiului Târgovişte

Domnul Avram Iancu  şi-a depus marţi ,1 mai candidatura pentru primăria municipiului Târgovişte : “Suntem o organizaţie puternică care se bazează pe oamenii care o formează şi pe toţi cei care sunt de părere că trebuie să vină schimbarea” a afirmat preşedintele Organizaţiei PP-DD Târgovişte , Avram Iancu. Totodată, PP-DD Târgovişte  a depus lista completă pentru Consiliul Local. Pe această listă se regăsesc 27  de persoane.Reprezentanţii PP-DD Târgovişte  îşi doresc să câştige lupta electorală  astfel încât să poată  produce schimbările dorite de cetăţeni. Preşedintele Organizaţiei PP-DD Târgovişte , Avram Iancu  ,candidatul  înscris oficial în cursa pentru fotoliul de primar al municipiului Târgovişte ne-a declarat că va duce o campanile  civilizată deoarece crede că oamenii s-au săturat de modul în care fac politică actualii politicieni:”Mi-am depus candidature pentru municipiul Târgovişte şi este un eveniment deosebit pentru Partidul Poporului Dan Diaconescu şi considerăm că  acest număr de peste 5500 de membrii care au venit de bună voie în partid este un impuls pe care ni l-a dat pentru viitor ,pentru ca eu reprezentantul PP-DD sîă depun tot efortul şi să ne putem reaşliza obiectivul pe care l-am stabilit şi anume să câştigăm primăria Târgovişte ,împreună cu consilierii pe care-I am lângă mine .Transmit cetăţenilor municipiului Târgovişte să aibă încredere în Partidul Poporului Dan Diaconescu,în mine ,în echipa care ne sprijină  şi numai împreună vom putea învinge ”a afirmat preşedintele Organizaţiei PP-DD Târgovişte , Avram Iancu  ,candidatul  pentru fotoliul de primar al municipiului Târgovişte.Schimbarea este o mare responsabilitate dar reprezentanţii PP-DD şi-o asumă. Preşedintele Organizaţiei PP-DD Târgovişte , Avram Iancu  a fost însoţit la sediul Biroului Electoral de echipa sa de campanie între care amintim pe Cătălin Neculăescu Zotic,prim-vicepreşedintele Organizaţiei PP-DD Târgovişte şi candidat pe lista de consilieri locali municipali,poziţia a doua:Unul din motivele care m-au împins să intru în politică, și mai cu seamă în Partidul Poporului, a fost starea de degradare morală, socială și economică a societății românești. Lipsa de orizont a clasei politice și a cetățenilor acestei țări este un alt motiv care m-a împins să intru în acest partid, partid în care am încredere pentru că deține oameni de calitate, prin a căror politică vor readuce încrederea în rândul cetățenilor. Transmit târgoviştenilor să aibă încredere în echipa noastră pentru că nu îi vom dezamăgi. Nu vom merge după sloganul adversarilor noștri, La vremuri noi, tot noi! Toți cei care cred în noi le solicit să vină alături de echipa noastră de la Partidul Poporului, singurul partid care îi reprezintă”, ne-a declarat Cătălin Neculăescu Zotic,prim-vicepreşedinte  Preşedintele Organizaţiei PP-DD Târgovişte , Avram Iancu  ,candidatul  înscris oficial în cursa pentru fotoliul de primar al municipiului Târgovişte ne-a spus că déjà şi-a pregătit agenda de lucru ,prioritatea zero fiind crearea de noi locuri de muncă:”Am un obiectiv foarte concret,crearea de noi locuri de muncă .Crearea unor noi locuri de muncă este un obiectiv care îi asigură oricărui cetăţean stabilitate  social-morală şi economică .Consider că mesajul meu este destul de credibil şi că  le asigură cetăţenilor municipiului Târgovişte stabilitate ”a mai afirmat Avram Iancu . VIDEO

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.